Omkring 1800-talets slut, valnöt, bruksslitage, spikhål på skiva 115 x 55, höjd 75 cm
1 000 SEK | 2016-02-07 19:02 |
500 SEK | 2016-02-07 19:01 |
400 SEK | 2016-02-07 19:01 |
300 SEK | 2016-02-07 14:58 |
250 SEK | 2016-02-04 15:10 |
200 SEK | 2016-02-01 21:02 |
50 SEK | Startpris |