Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, lagningar, senare klädsel,
3 200 SEK | 2016-02-07 19:28 |
3 000 SEK | 2016-02-07 19:28 |
1 100 SEK | 2016-02-07 19:26 |
500 SEK | 2016-02-07 16:00 |
400 SEK | 2016-02-04 15:12 |
350 SEK | 2016-02-01 12:00 |
50 SEK | Startpris |