Med tre hyllplan, bruksslitage, repor och märken, mått hyllplan 30 x 78 cm.
900 SEK | 2016-02-07 19:44 |
800 SEK | 2016-02-07 17:46 |
700 SEK | 2016-02-07 17:43 |
600 SEK | 2016-02-07 14:13 |
300 SEK | 2016-01-30 20:17 |
50 SEK | 2016-01-28 14:40 |
50 SEK | Startpris |