Vetlanda, 1900-tal, ek, dörrpar med infälld skuren dekor, smärre bruksslitage, fläck på skiva, 98 x 42, höjd 120 cm
600 SEK | 2016-02-07 19:00 |
500 SEK | 2016-02-03 19:41 |
50 SEK | Startpris |