Trä, början av 1900-tal, bruksslitage
700 SEK | 2016-02-07 19:11 |
600 SEK | 2016-02-07 19:11 |
200 SEK | 2016-02-07 14:31 |
150 SEK | 2016-01-27 15:12 |
125 SEK | 2016-02-05 12:30 |
75 SEK | 2016-01-30 20:12 |
50 SEK | Startpris |