Mahogny med intarsia, mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, 145 x 80 cm, höjd 78 cm.
1 400 SEK | 2016-02-07 19:13 |
1 300 SEK | 2016-02-07 19:13 |
1 100 SEK | 2016-02-07 19:12 |
1 000 SEK | 2016-02-07 18:57 |
900 SEK | 2016-02-07 18:48 |
125 SEK | 2016-02-01 11:49 |
50 SEK | Startpris |