Underrede i lackad björk, bruksslitage samt nagg och märken, diam. 130 cm, höjd 66 cm.
2 600 SEK | 2016-02-07 18:49 |
2 500 SEK | 2016-02-07 18:57 |
1 500 SEK | 2016-02-06 09:48 |
1 300 SEK | 2016-02-07 15:23 |
400 SEK | 2016-02-05 15:55 |
250 SEK | 2016-02-01 23:36 |
50 SEK | Startpris |