5. Bord med marmorskiva

Underrede i lackad björk, bruksslitage samt nagg och märken, diam. 130 cm, höjd 66 cm.

Varunr 26637

7 Februari 2016 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 2 600 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 600 SEK2016-02-07 18:49
2 500 SEK2016-02-07 18:57
1 500 SEK2016-02-06 09:48
1 300 SEK2016-02-07 15:23
400 SEK2016-02-05 15:55
250 SEK2016-02-01 23:36
50 SEK Startpris

Stadsauktion 7 Februari 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL till Stockholm, Göteborg, & Köpenhamn. inforetrocargo@gmail.com 0760-677 983
Vi skickar mindre ej ömtåliga varor med DHL över hela landet, en låda från 300:-
För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL. För transport till Stockholm, Göteborg, Malmö & Köpenhamn. Tel: 0708-25 38 70 E-post: johan@roasab.se