1960-tal, på benställning i metall, bruksslitage, noppig klädsel.
1 300 SEK | 2016-02-14 19:37 |
1 200 SEK | 2016-02-14 18:58 |
700 SEK | 2016-02-14 18:37 |
600 SEK | 2016-02-14 11:46 |
450 SEK | 2016-02-14 13:27 |
75 SEK | 2016-02-07 21:50 |
50 SEK | 2016-02-04 11:20 |
50 SEK | Startpris |