Teak, smärre bruksslitage, mindre märken samt repor, senare ben, 160 x 47 cm, höjd 55 cm.
2 000 SEK | 2016-02-14 19:02 |
1 900 SEK | 2016-02-14 19:02 |
1 000 SEK | 2016-02-14 19:00 |
600 SEK | 2016-02-14 18:53 |
300 SEK | 2016-02-12 18:07 |
200 SEK | 2016-02-03 19:39 |
200 SEK | 2016-02-08 16:43 |
50 SEK | Startpris |