Ett par, brons, 1930/40-tal, smärre bruksslitage, höjd 12 cm
450 SEK | 2016-02-14 18:13 |
400 SEK | 2016-02-14 19:08 |
300 SEK | 2016-02-07 23:32 |
250 SEK | 2016-02-07 15:26 |
100 SEK | 2016-02-07 10:28 |
50 SEK | 2016-02-07 09:52 |
50 SEK | Startpris |