Mahogny, mitten av 1900-tal, över samt underdel troligtvis senare ihopmonterade, dörrpar med facettslipade glas, 2 hyllplan, spegelbakstycke, smärre bruksslitage, lagningar, 80 x 45, höjd 170 cm
1 600 SEK | 2016-02-14 01:26 |
1 500 SEK | 2016-02-14 08:59 |
400 SEK | 2016-02-13 11:42 |
50 SEK | Startpris |