Omkring sekelskifte 18/1900-tal, 3 olika modeller, bruksslitage, ca 40 delar
400 SEK | 2016-02-14 19:10 |
350 SEK | 2016-02-14 19:10 |
175 SEK | 2016-02-14 18:59 |
150 SEK | 2016-02-04 14:20 |
125 SEK | 2016-02-03 21:49 |
50 SEK | Startpris |