12 st, 1960-tal, smärre bruksslitage
300 SEK | 2016-02-14 19:14 |
250 SEK | 2016-02-14 19:14 |
200 SEK | 2016-02-14 19:13 |
175 SEK | 2016-02-14 19:13 |
125 SEK | 2016-02-14 19:13 |
100 SEK | 2016-02-14 08:44 |
75 SEK | 2016-02-08 18:09 |
50 SEK | Startpris |