1950-tal, magogny, smärre bruksslitage, 80 x 25, höjd 140 cm
400 SEK | 2016-02-21 19:03 |
350 SEK | 2016-02-21 19:03 |
200 SEK | 2016-02-21 19:03 |
175 SEK | 2016-02-08 17:46 |
175 SEK | 2016-02-20 22:37 |
125 SEK | 2016-02-16 20:03 |
75 SEK | 2016-02-14 10:45 |
50 SEK | Startpris |