1900-talets andra hälft, slitage, torkad stoppning.
2 200 SEK | 2016-02-21 09:12 |
2 000 SEK | 2016-02-21 17:58 |
1 400 SEK | 2016-02-20 16:49 |
1 000 SEK | 2016-02-14 02:22 |
800 SEK | 2016-02-13 17:02 |
50 SEK | Startpris |