Getama Danmark, 1960-tal, ek, smärre bruksslitage, sliten klädsel, torkad stoppning.
4 600 SEK | 2016-02-21 18:59 |
4 500 SEK | 2016-02-21 18:59 |
3 200 SEK | 2016-02-21 18:28 |
3 000 SEK | 2016-02-18 10:08 |
3 000 SEK | 2016-02-20 22:35 |
2 600 SEK | 2016-02-15 19:15 |
1 000 SEK | 2016-02-11 22:35 |
300 SEK | 2016-02-13 13:19 |
50 SEK | 2016-02-09 13:09 |
50 SEK | Startpris |