Slutet av 1800-tal, valnöt samt rotfaner, smärre bruksslitage, 85 x 50, höjd 125 cm
800 SEK | 2016-02-21 19:09 |
700 SEK | 2016-02-21 19:09 |
450 SEK | 2016-02-21 14:19 |
350 SEK | 2016-02-21 13:13 |
250 SEK | 2016-02-13 11:30 |
175 SEK | 2016-02-14 18:15 |
50 SEK | Startpris |