1960/70-tal, smärre bruksslitage, 120 x 49, höjd 173 cm
1 400 SEK | 2016-02-21 10:29 |
1 300 SEK | 2016-02-21 18:44 |
400 SEK | 2016-02-15 08:13 |
100 SEK | 2016-02-11 20:53 |
50 SEK | Startpris |