Första hälft av 1900-tal, vitlackerad metallstomme, senare glas, bruksslitage, mindre rostangrepp, 80 x 40, höjd 160 cm
4 200 SEK | 2016-02-21 18:57 |
3 600 SEK | 2016-02-21 12:28 |
2 400 SEK | 2016-02-21 09:42 |
1 000 SEK | 2016-02-09 20:54 |
300 SEK | 2016-02-08 17:45 |
150 SEK | 2016-02-08 20:00 |
100 SEK | 2016-02-08 18:00 |
50 SEK | Startpris |