Lagning i stativ, mindre nagg i oljehuset, höjd 70 cm
500 SEK | 2016-02-21 18:30 |
450 SEK | 2016-02-21 19:14 |
350 SEK | 2016-02-21 19:14 |
250 SEK | 2016-02-21 16:43 |
100 SEK | 2016-02-19 18:36 |
75 SEK | 2016-02-16 06:25 |
50 SEK | Startpris |