1800-tal, senare montering av gångjärn samt fotring, smärre brukslitage, diam 18 cm
800 SEK | 2016-02-21 19:14 |
700 SEK | 2016-02-21 19:14 |
350 SEK | 2016-02-20 20:08 |
250 SEK | 2016-02-18 21:24 |
200 SEK | 2016-02-18 13:42 |
75 SEK | 2016-02-13 18:55 |
50 SEK | 2016-02-08 19:52 |
50 SEK | Startpris |