2 dörrar, 4 utdragslådor, smärre bruksslitage, skavmärken, ringar samt mindre repor på skiva, 185 x 42, höjd 78 cm
2 600 SEK | 2016-02-21 19:15 |
2 400 SEK | 2016-02-21 19:15 |
2 200 SEK | 2016-02-21 19:14 |
1 700 SEK | 2016-02-21 12:29 |
900 SEK | 2016-02-21 18:14 |
450 SEK | 2016-02-11 13:21 |
50 SEK | 2016-02-09 22:53 |
50 SEK | Startpris |