Valnöt med skiva i rotfaner, smärre bruksslitage, ngn mindre fanerskada samt lackkrackeleringar, 126 x 86, höjd 72 cm
1 100 SEK | 2016-02-21 18:58 |
1 000 SEK | 2016-02-21 19:16 |
800 SEK | 2016-02-21 16:42 |
400 SEK | 2016-02-20 23:05 |
300 SEK | 2016-02-20 07:06 |
125 SEK | 2016-02-15 05:34 |
50 SEK | Startpris |