1940-tal, underrede av lackerad björk, skiva i rotfaner, bra skick, diam. 85, höjd 60 cm
500 SEK | 2016-02-21 19:23 |
450 SEK | 2016-02-21 18:18 |
400 SEK | 2016-02-21 10:01 |
350 SEK | 2016-02-21 10:34 |
125 SEK | 2016-02-20 16:47 |
100 SEK | 2016-02-20 11:53 |
50 SEK | 2016-02-11 12:31 |
50 SEK | Startpris |