Smärre bruksslitage, signerad, 185 x 127 cm.
300 SEK | 2016-02-22 11:50 |
250 SEK | 2016-02-21 20:38 |
175 SEK | 2016-02-21 18:28 |
100 SEK | 2016-02-18 20:54 |
50 SEK | 2016-02-16 21:08 |
50 SEK | Startpris |