Signerad samt daterad, obetydligt slitage, 32 x 37 cm
1 000 SEK | 2016-02-27 17:58 |
400 SEK | 2016-02-26 19:41 |
175 SEK | 2016-02-18 00:00 |
50 SEK | Startpris |