Smärre bruksslitage, rostskador i plåtinsatsen, bredd blomlåda 91 cm
500 SEK | 2016-02-21 20:48 |
500 SEK | 2016-02-28 19:46 |
300 SEK | 2016-02-21 19:09 |
125 SEK | 2016-02-17 14:04 |
50 SEK | 2016-02-17 12:17 |
50 SEK | Startpris |