Underrede i lackerad bok, 105 x 105, 2 ilägg 'a 38 cm, smärre bruksslitage, fläckar på skiva, mindre fanerskada på sarg
2 000 SEK | 2016-02-27 22:24 |
1 900 SEK | 2016-02-28 19:00 |
1 100 SEK | 2016-02-21 20:43 |
500 SEK | 2016-02-23 11:27 |
300 SEK | 2016-02-21 18:50 |
75 SEK | 2016-02-21 15:37 |
50 SEK | 2016-02-18 08:56 |
50 SEK | Startpris |