Ungern, 1960-tal, bruksslitage, längd 56 cm
700 SEK | 2016-02-28 20:13 |
600 SEK | 2016-02-28 20:13 |
450 SEK | 2016-02-28 18:57 |
350 SEK | 2016-02-21 16:04 |
50 SEK | Startpris |