1930/40-tal, alm med inslag av rotfaner, smärre bruksslitage, del till beslag saknas, 90 x 42, höjd 75 cm
700 SEK | 2016-02-28 19:15 |
600 SEK | 2016-02-28 19:14 |
300 SEK | 2016-02-27 15:40 |
250 SEK | 2016-02-27 10:40 |
125 SEK | 2016-02-22 13:20 |
100 SEK | 2016-02-20 13:15 |
75 SEK | 2016-02-15 21:37 |
50 SEK | Startpris |