1900-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage, 89 x 49 cm, höjd 90 cm.
950 SEK | 2016-03-06 18:35 |
900 SEK | 2016-03-06 19:40 |
800 SEK | 2016-03-06 16:50 |
700 SEK | 2016-03-05 15:19 |
125 SEK | 2016-03-02 22:33 |
100 SEK | 2016-02-27 23:32 |
75 SEK | 2016-02-24 07:31 |
50 SEK | 2016-02-23 22:43 |
50 SEK | Startpris |