Danmark, teak, troligtvis 60-tal, smärre bruksslitage, längd ca 205 cm.
3 000 SEK | 2016-03-06 19:49 |
2 800 SEK | 2016-03-06 13:05 |
2 200 SEK | 2016-03-04 06:14 |
700 SEK | 2016-03-01 19:21 |
50 SEK | Startpris |