Gefle "Kosmos", Rörstrand "Annika" samt två ungsformar Rörstrand "Eldorado", bruksslitage, nagg förekommer.
550 SEK | 2016-03-06 20:05 |
500 SEK | 2016-03-06 18:26 |
400 SEK | 2016-03-05 22:34 |
350 SEK | 2016-03-04 21:54 |
250 SEK | 2016-02-28 20:55 |
75 SEK | 2016-02-28 21:32 |
50 SEK | Startpris |