Kanna med 5 tillhörande glas, bruksslitage, smärre glasyrkrackeleringar, höjd kanna 28 cm.
150 SEK | 2016-03-06 18:20 |
75 SEK | 2016-03-02 23:02 |
50 SEK | Startpris |