För Stolab AB, slutet av 1900-tal, bruksslitage
3 200 SEK | 2016-03-06 19:00 |
3 000 SEK | 2016-03-06 18:51 |
2 800 SEK | 2016-03-06 18:50 |
2 400 SEK | 2016-03-06 08:41 |
2 200 SEK | 2016-03-05 19:54 |
1 900 SEK | 2016-03-01 11:23 |
1 500 SEK | 2016-02-27 21:56 |
700 SEK | 2016-02-28 20:17 |
450 SEK | 2016-02-26 20:18 |
75 SEK | 2016-02-21 20:42 |
50 SEK | Startpris |