För Stolab AB, slutet av 1900-tal, bruksslitage
3 000 SEK | 2016-03-06 19:01 |
2 800 SEK | 2016-03-06 18:51 |
2 600 SEK | 2016-03-06 10:03 |
2 400 SEK | 2016-03-06 08:42 |
1 900 SEK | 2016-03-01 11:23 |
1 500 SEK | 2016-02-27 21:57 |
450 SEK | 2016-02-26 20:19 |
400 SEK | 2016-02-26 10:53 |
50 SEK | Startpris |