Med bilder, början av 1900-tal, bruksslitage.
650 SEK | 2016-03-06 19:16 |
200 SEK | 2016-03-06 18:38 |
175 SEK | 2016-02-29 22:40 |
150 SEK | 2016-03-06 07:08 |
50 SEK | 2016-02-22 18:10 |
50 SEK | Startpris |