1950-tal, smärre bruksslitage, ngt lös i montering, höjd ca 135 cm
1 900 SEK | 2016-03-06 19:22 |
1 800 SEK | 2016-03-06 19:22 |
1 700 SEK | 2016-03-06 19:22 |
1 500 SEK | 2016-03-06 19:22 |
1 400 SEK | 2016-03-06 11:25 |
1 100 SEK | 2016-03-06 08:39 |
800 SEK | 2016-02-29 20:23 |
800 SEK | 2016-03-01 11:41 |
300 SEK | 2016-02-27 23:55 |
50 SEK | Startpris |