Början av 1900-tal, mahogny, bruksslitage, några beslag saknas, 86 x 48, höjd 97 cm
500 SEK | 2016-03-06 19:22 |
450 SEK | 2016-03-06 19:22 |
350 SEK | 2016-03-06 16:48 |
250 SEK | 2016-03-05 16:21 |
50 SEK | Startpris |