1940-tal, ej med i Cites A-lista, jordbruksverket kräver inget Citesintyg vid försäljning. Proveniens samt dokumentation finns.
Smärre bruksslitage, en gammal lagning samt en mindre skada, ca 170 x 170
10 400 SEK | 2016-03-13 19:00 |
9 500 SEK | 2016-03-13 17:53 |
8 000 SEK | 2016-03-13 17:27 |
6 600 SEK | 2016-03-13 17:34 |
6 000 SEK | 2016-03-12 16:38 |
5 200 SEK | 2016-03-12 09:41 |
4 000 SEK | 2016-03-03 17:50 |
2 000 SEK | 2016-03-02 10:57 |
1 900 SEK | 2016-03-02 09:02 |
1 800 SEK | 2016-02-29 10:40 |
1 500 SEK | 2016-02-29 08:34 |
700 SEK | 2016-02-28 14:39 |
200 SEK | 2016-02-27 16:15 |
50 SEK | Startpris |