Bruksslitage, bucklor, diam. ca 50 cm, höjd ca 30 cm.
1 400 SEK | 2016-03-13 19:29 |
1 300 SEK | 2016-03-13 17:38 |
800 SEK | 2016-03-13 19:11 |
400 SEK | 2016-03-13 18:02 |
300 SEK | 2016-03-13 17:10 |
75 SEK | 2016-03-11 18:10 |
50 SEK | 2016-03-04 15:58 |
50 SEK | Startpris |