3 st, i modellerna "Aviator" ca 1980-tal, "Wayfarer" ca 1970-tal samt "Wayfarer OS-edition Lillehammer" 1994, smärre bruksslitage, ett fodral medföljer.
750 SEK | 2016-03-13 19:54 |
700 SEK | 2016-03-13 19:54 |
500 SEK | 2016-03-13 18:35 |
450 SEK | 2016-03-11 08:10 |
400 SEK | 2016-03-10 21:09 |
300 SEK | 2016-03-10 21:06 |
175 SEK | 2016-03-03 22:41 |
125 SEK | 2016-03-04 10:25 |
50 SEK | Startpris |