Ett par, ek, med utdragslåda i sarg, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, 50 x 35 cm, höjd 57 cm.
900 SEK | 2016-03-13 19:05 |
850 SEK | 2016-03-13 19:04 |
650 SEK | 2016-03-13 19:03 |
600 SEK | 2016-03-13 13:31 |
500 SEK | 2016-03-13 13:05 |
200 SEK | 2016-03-13 08:33 |
50 SEK | Startpris |