Furu, första halvan av 1900-talet, bruksslitage, 150 x 74, höjd 75 cm, 2 ilägg 'a 44 cm
6 800 SEK | 2016-03-13 19:09 |
6 600 SEK | 2016-03-13 19:09 |
3 200 SEK | 2016-03-13 19:07 |
2 000 SEK | 2016-03-11 19:36 |
1 200 SEK | 2016-03-11 06:03 |
50 SEK | Startpris |