Teak, tre ljuspunkter, 1950/60-tal, smärre bruksslitage, ngt lös i montering, höjd exkl. sladd 50 cm.
100 SEK | 2016-03-13 18:07 |
75 SEK | 2016-03-08 21:22 |
50 SEK | Startpris |