1930-tal, smärre bruksslitage.
1 300 SEK | 2016-03-10 21:25 |
1 200 SEK | 2016-03-13 19:17 |
1 000 SEK | 2016-03-11 20:45 |
800 SEK | 2016-03-11 19:39 |
50 SEK | 2016-03-06 20:14 |
50 SEK | Startpris |