Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare klädsel, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2016-03-13 19:19 |
1 000 SEK | 2016-03-11 17:26 |
125 SEK | 2016-03-06 20:48 |
75 SEK | 2016-03-02 20:08 |
50 SEK | Startpris |