Bruksskick, mahognyfanerat, nyckel finns, höjd 71cm.
450 SEK | 2016-03-20 19:47 |
400 SEK | 2016-03-20 19:47 |
300 SEK | 2016-03-20 18:59 |
250 SEK | 2016-03-20 17:54 |
75 SEK | 2016-03-08 20:14 |
50 SEK | Startpris |