Valnöt samt valnötsfaner, 1800-talets slut, bruksslitage, 101 x 52, höjd 85/180 cm
600 SEK | 2016-03-20 15:33 |
550 SEK | 2016-03-20 17:02 |
350 SEK | 2016-03-19 09:53 |
250 SEK | 2016-03-18 20:44 |
100 SEK | 2016-03-17 21:05 |
75 SEK | 2016-03-15 21:31 |
50 SEK | Startpris |