Mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, smuts
250 SEK | 2016-03-19 11:21 |
250 SEK | 2016-03-20 18:13 |
100 SEK | 2016-03-17 10:03 |
75 SEK | 2016-03-14 19:09 |
50 SEK | 2016-03-13 20:21 |
50 SEK | Startpris |